نظرسنجی

نمایشگاه نفت ایران میزبان پاویون های کشورهای آلمان، ایتالیا، چین و اسپانیا

نمایشگاه نفت ایران میزبان پاویون های کشورهای آلمان، ایتالیا، چین و اسپانیا
 حضور پاویون های انرژی از کشورهای آلمان، ایتالیا، چین و اسپانیا در نوزدهمین نمایشگاه بین-المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، تقویت و توسعه روابط و همکاری های دوجانبه میان صنعت نفت ایران و جهان را درپی خواهد داشت.
به گزارش پیامک، به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت نفت، برای نخستین بار در تاریخ نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران شرکت هایی از کشور آلمان به ریاست اتاق بازرگانی این کشور، همچنین ایتالیا، چین و اسپانیا در قالب پاویون در این نمایشگاه حضور می یابند .
این اقدام که به ابتکار روابط عمومی وزارت نفت و با دعوت مستقیم از طریق سفارتخانه های این کشورها انجام شده ، حضور شرکت های مهم بین المللی در نمایشگاه نفت را گسترش خواهد داد و موجب تقویت و توسعه ارتباطات و همکاری های چند جانبه میان صنعت نفت ایران و شرکت های بزرگ جهان می شود.
نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی ایران به منظور جلب هر چه بیشتر مشارکت شرکت های داخلی و خارجی فعال در حوزه انرژی از 16 تا 19 اردیبهشت ماه سال 1393 در تهران برگزار می شود.
جذب سرمایه، تقویت توان سازندگان داخلی و ارتقای توان فنی و مهندسی با هدف بالا بردن سطح تولید از جمله اهداف این دوره از نمایشگاه بین المللی نفت است.
این دوره از نمایشگاه برخلاف دوره های گذشته که در اواخر فروردین ماه برگزار می-شد، به منظور اجتناب از مشکلات جوی و ایجاد فرصت کافی برای آمادگی شرکت ها، در اردیبهشت ماه سال آینده برگزار خواهد شد.