نظرسنجی

کنفرانس بین المللی مدیریت ارزش آفرین با محوریت دانش، نوآوری و سرمایه فکری

کنفرانس بین المللی مدیریت ارزش آفرین با محوریت دانش، نوآوری و سرمایه فکری
دانشگاه صنعتی شریف برای ششمین سال متوالی اقدام به برگزاری کنفرانس بین‌المللی مدیریت ارزش­ آفرین با محوریت دانش، نوآوری و سرمایه فکری به عنوان بزرگترین و معتبرترین اجلاس مدیران ارشد کشور در این حوزه نموده است.
در این گردهمایی بین­المللی، آخرین دستاوردهای عملیاتی کسب و کارهای بزرگ و در حال رشد کشور در کنار سازمان­های پیشروی دنیا  با تمرکز بر ارزش‌آفرینی از سرمایه‌های سازمانی و همزمان با ششمین دوره جایزه جهانی سازمان دانشی برتر (MAKE) در ایران ارائه می‌شود.
کنفرانس بین­المللی مدیریت ارزش‌آفرین طی پنج دوره برگزاری آن تا کنون، از همکاری اساتید و خبرگان معتبرترین نهادهای علمی نظیر دانشگاه­های MIT، Indiana University، University of Minnesota، IE Business School و نیز مدیران سازمان­های پیشرو دنیا نظیر Siemens، British Petroleum، Shell، Samsung، Infosys، IBM، McKinsey، Tata Steel بهره برده است.
ششمین دوره این کنفرانس نیز با مشارکت معتبرترین نهادهای علمی و سازمان­های پیشرو دنیا با ارائه قریب به 40 برنامه آموزشی کاربردی به صورت جامع و فشرده در طول دو روز برای سازمان­های کشور برگزار می­شود. مهم‌ترین برنامه‌های این کنفرانس عبارتند از:
1.    سخنرانی‌های ویژه مسئولین ارشد داخلی و بین­المللی از آخرین تحولات مدیریت دانش‌محور در ایران و سراسر جهان
2.    ارائه تجربیات سازمان­های دانشی برتر ایران در ششمین دوره جایزه جهانی سازمان دانشی برتر (MAKE) در ایران
3.    کارگاه‌های آموزشی برجسته‌ترین خبرگان و مدیران حوزه دانش و نوآوری دنیا
4.    سمینار‌های تخصصی اساتید و خبرگان برجسته کشور
5.    وبینارهای آموزشی مدیران سازمان‌های پیشرو دنیا
6.    ارائه تجربیات عملیاتی بیش از 20 سازمان ایرانی در هشت محور شامل: رهبری سازمانی، فرهنگ سازمانی، تعاملات سازمانی، ارتباط با مشتریان، سرمایه­های فکری، یادگیری سازمانی، نوآوری، و خلق ارزش از سرمایه­های سازمان
علاقه‎مندان می‎توانند برای ثبت نام با دانشگاه صنعتی شریف تماس حاصل نمایند.
کنفرانس بین‌المللی مدیریت ارزش‌آفرین در تاریخ 15 و 16 اسفندماه 1395 در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود. لذا از جنابعالی خواهشمند است در صورت صلاحدید دستور فرمایید هماهنگی‌های ثبت‌نام نمایندگان آن مجموعه محترم با دانشگاه صنعتی شریف، دفتر ارزیابی و هدایت سازمان‌های دانشی کشور (شماره تلفن‌های: 66165185، 66165186، 66165187) به عمل آید.
پیشاپیش از حسن توجه و همکاری جنابعالی تشکر و قدردانی می‌گردد.