نظرسنجی

فراخوان جایزه ملی مدیریت انرژِی

فراخوان جایزه ملی مدیریت انرژِی
پس از برگزاري موفقیت‌آمیز نخستین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی در مردادماه سال گذشته، فرايند اجرايي دومین دوره اين جايزه از ابتداي اردیبهشت‌ماه سال جاری آغاز شده است.
در راستای تفاهم نامه همکاری میان «ستاد بهینه سازی انرژی و محیط زیست»،« معاونت علمی و شرکت بهینه سازی مصرف سوخت» همچنین «سازمان بهره وری انرژی ایران» و در آخر «سازمان مدیریت صنعتی»، با درک ضرورت ملی جایزه مدیریت انرژی را طراحی کرده و با همکاری یکدیگر اولین دوره این جایزه را برگزار کرده‎اند و اینک در حال اجرایی‎سازی دومین دوره از آن هستند.
این همکاری با هدف هماهنگی بین نهادها و سازمان‎های مختلف با مقوله مدیریت انرژی و استفاده حداکثری از پتانسیل‎های ملی شکل گرفته است . 
بر اساس این گزارش، دامنه شمول جایزه در اين دوره، توسعه یافته و شامل صنایع هدف در 31 گروه صنعتی و تولیدکنندگان تجهیزات مصرف‌کننده انرژی در 10 گروه صنعتی است که برای آن‌ها استاندارد ملی معیار مصرف انرژی تدوین شده است.
علاوه بر این، پروژه‌های برتر صرفه‌جویی انرژی در واحدهای مختلف صنعتي كه به اتمام رسيده‌ و نتيجه مشخصي داشته‌اند و نيز ساختمان‌های بزرگ اداری، واجد شرایط حضور در دومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی هستند.
این جایزه به‌منظور فرهنگ‌سازی، تشویق و ایجاد انگیزه در خصوص ارتقاي سطح بهره‌وری انرژی برگزار می‌شود. دوستداران شرکت در این جایزه می‎توانند با شماره‎ تماس 22651796 و همچنین به نشانی وب سایت‎ IRAN-EMA.IMI.IR  مراجه نمایند.