نظرسنجی

برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی تخصصی خدمات فنی و مهندسی و مشاوره ای

برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی تخصصی خدمات فنی و مهندسی و مشاوره ای
نمایشگاه تخصصی خدمات فنی و مهندسی و مشاوره ایران “ICES-SXPO” با هدف صادرات خدمات فنی و مهندسی، ورود مشاوره مهندسی در زمینه تکنولوژی‎های نوین مهندسی و جذب سرمایه‎گذار بین‎المللی برگزار می‎گردد.
این نمایشگاه در حوزه‎های شهرسازی،راه‎سازی، نیرو، بیمارستان، گردشگری و هتل‎سازی و جذب سرمایه در حوزه‎های ملی و بین‎المللی می‎تواند فرصتی مضاعف را برای تمامی شرکت‎های پیمانکاری و مشاوره‎ای ایرانی فراهم آورد تا با کمترین هزینه، موثرترین اشخاص و مسوولین دولتی و خارجی را ملاقات نمایند. این نمایشگاه با رویکری متفاوت و مهندسی معکوس با هدف جلوگیری از خروج ارز و بازدهی بیشتر، مخاطبان منطقه‎ای را با هزینه‎ی نمایشگاه به ایران دعوت خواهد نمود تا شرکت‎کنندگان آن با معرفی هر چه بهتر خود شرایط و امکان حضور را در کشورهای هدف را بالا ببرند.
گفتنی است این نمایشگاه با همراهی دو شرکت نوژن راد و همچنین شرکت نمایشگاه مدبران بین‎المللی ماهکوه بر اساس مجوز برگزاری دومین نمایشگاه بین‎المللی، تخصصی خدمات فنی مهندسی و مشاوره ایران، صادره از سازمان توسعه تجارت، را در تاریخ 5 الی 7 اسفند ماه سال جاری در محل دایمی نمایشگاه‎های شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو برگزار می شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی سایت www.ices.expo.com و یا شماره های تماس 88748713و 22393493 تماس حاصل نمایید.